fj_alapi.gif (1365 bytes)

A Filmjus Alapítvány 2007. évi forgatókönyvi/előkészítési pályázatának eredményei

A FilmJus Alapítvány Kuratóriuma 2007. november 21.-i ülésén döntött a 2007. évi forgatókönyvi/előkészítési pályázat eredményéről.
A Kuratórium 118 beérkezett pályamű közül 45 alkotást díjazott.
A nyertesek e-mailban, vagy postán értesítést kapnak, a szerződés mellékelésével. Kérjük a díjazottakat, hogy a 2 példányban aláírt szerződéseket alapítvány címére: 1092 Ráday u 32/K visszaküldeni szíveskedjenek. A a visszaküldött szerződés kézhezvétele után, nyolc napon belül kerül sor az elnyert összegek átutalására.
A díjazottaknak gratulálunk.
Telefon elérhetőség: Böszörményi Zsuzsa alelnök: (nov. 30.-a után) 06 20 9433 250, Bánki Iván elnök 06 30 9310 912; Panyi Zsuzsa titkár: 06 30 3804 336.

I. Játékfilmek
1.
  Sopsits Árpád: Anyám szemei  
600.000
2.
  Marton András - Méhes Károly: Papirforma  
500.000
3.
  Nemes Gyula: Outsider  
400.000
4.
  Hajdú Szabolcs: Bibliothéque Pascal  
400.000
5.
  Enyedi Ildikó: Volt  
400.000
6.
  Can Togay: Mutabor  
400.000
7.
  Birkás Máté- Szabó Iván  
400.000
8.
  Deák Krisztina: Aglaja  
400.000
9.
  Orosz Dénes: Poligamy  
300.000
10.
  Gothár Péter: Törésvonal  
300.000
11.
  Grunwalsky Ferenc:Erőltetett menet  
200.000
12.
  Tamás Amaryllis: Jelet hagyni –Abszurdisztániában  
200.000
13.
  Ujj Mészáros Károly - Pozsgai Zsolt: Liza  
200.000
14.
  Lovas Balázs: Föld alól jönnek  
200.000
15.
  Salamon András: Utolsó perc  
200.000
16.
  Sipos István: Szeliden újjászületsz  
200.000
17.
  Sólyom András: Alias André de Toth  
200.000
18.
  Szemző Tibor - Forgách András: Messzelátók  
200.000

 

II. TV-filmek
1.
  Pados Gabriella: Morgós Papi  
500.000
2.
  Havas Péter-Grendel Lajos: Einstein harangjai  
300.000
3.
  Iványi Marcell: Fehér farkas  
300.000

 

III. Kisjátékfilmek
1.
  Kardos Sándor: Átváltozások  
300.000
2.
  Felméri Cecilia: Kakukk  
300.000
3.
  Lengyel Balázs: Foltok  
200.000

 

IV. Animációs filmek
1.
  Pálfi Zsolt: Jóska, Pista, az öccse  
400.000
2.
  Szilágyi Varga Zoltán – Nagy Lajos: Az egérszerető macskánál  
300.000
3.
  Nagy Lajos: Aranyborjú  
300.000
4.
  Weisz Béla: Krimi  
300.000
5.
  Filó Vera-Grosch Nándor: A Sírós család  
200.000

 

V. Dokumentum filmek
1.
  Káldor Elemér: A 3857. sz. Magyar láger  
600.000
2.
  Füredi Zoltán: Acélbalta  
400.000
3.
  Csillag Ádám:Kisvárosi holocaust  
400.000
4.
  Varga Ágota: Aczél György portré  
400.000
5.
  Papp Gábor Zsigmond: Balaton Retró  
200.000
6.
  Szalai Györgyi: Kortásrak Márairól – Márai közelről  
200.000
7.
  Wilt Pál: Túlélés és remény  
200.000
8.
  Siklósi Szilveszter: Innovatív változások a hazai iparvárosokban  
200.000
9.
  Krasznahorkay Balázs: Omori özvegyasszonyok  
200.000
10.
  Kocsis Tibor: Kárpát medence időzített bombái  
200.000
11.
  Konencsy Emőke: Gogo XX. Százada  
200.000
12.
  Radó Gyula-Bubryák István: Egy betemetett zsinagóga Óbudán  
200.000
13.
  Mertz Loránd: Mai „nehéz emberek?!”  
200.000
14.
  Tényi István: Sándor a városi vadonban  
200.000
15.
  Schwehtje Mihály: Szerelmi vallomás  
200.000
16.
  Székely Orsolya - Németh Nadrea: Hallja, Kend!  
200.000

 

Budapest, 2007. november 22.

Bánki Iván
sk.
a kuratórium elnöke