fj_alapi.gif (1365 bytes)

A Filmjus Alapítvány 2009. évi forgatókönyvi/előkészítési pályázatának eredményei

A Filmjus Alapítvány Kuratóriuma 2009. június 30-i ülésén meghozta döntését, a 2009. évi pályázattal kapcsolatban.
Gratulálunk a nyerteseknek, és kérjük őket, hogy 2009. július 13-14-15 napokon 9 - 15 óra között, a Ráday utca 31/K.-ba a FilmesHázba, a Filmjus Alapítvány irodájába fáradjanak be szerződés kötésre.
Aláírt szerződés nélkül a pályadíjakat kifizetni nem tudjuk. 

Budapest, 2009. június 30. 

Filmjus Alapítvány Kuratóriuma

 

I. Játék- és TV filmek
89.
  Boldizsár Márk: Vonulás  
300.000
8.
  Dr.Horváth Putyi: A kis vörös  
350.000
97.
  Kalla Éva: Pap, hal, nyúl  
400.000
109.
  Fekete Ibolya: Anyám és más futóbolondok ...  
350.000
110.
  Krasznahorkai Balázs: Hosszú szabadság  
300.000
113.
  Kamondi Zoltán: Betty Mystic  
500.000
59.
  Bornai Eszter - Bornai Tibor: Mumus  
300.000
55.
  Bächer Iván: Goldinko  
300.000
51.
  Hegedűs Bálint: Tiltott nyelv  
300.000
30.
  Kiss-Kovács Tímea: Mona  
250.000
62.
  Pollágh Péter: Maszk  
400.000
151.
  Czutor Zoltán Levente: Devla könyve  
350.000
152.
  Bernáth Zsolt: Gyökerektől az ágakig  
350.000
129.
  Edelényi János: A nem ismert tartomány  
500.000
167.
  Dárday István: Trend  
300.000
172.
  Szohár Ferenc: Budapest 24  
400.000
176.
  Horváth Lili: Are you lonesome tonight  
300.000
196.
  Grunwalsky Ferenc: Ön - felszabadítás vagy ...  
350.000
202.
  Lakatos Róbert: Big Transzilvánia Só  
300.000
208.
  Fésős András: Várostelep  
350.000

 

II. Kisjátékfilmek
32.
  Püsök Botond: Lepkefogó  
200.000
52.
  Dombrovszky Linda: A nulladik találkozás  
200.000
124.
  Szurdi András: Infinity  
200.000
58.
  Nagy Viktor Oszkár: Gólyák és Kárókatonák  
200.000
115.
  M.Tóth Géza: Alamizsna  
300.000

 

III. Dokumentum filmek
6.
  Nyeste Péter: Az utolsó herceg  
200.000
23.
  Nagy Dénes: Preludiumok tangóharmonikára  
250.000
34.
  Somogyvári Gergő: Disco transit  
200.000
38.
  Pataki Éva: A három  
300.000
44.
  Fábry Péter: Az Orfeó csoport  
250.000
54.
  Havas Miklós: Motalko  
200.000
61.
  Szobolits Béla: Az elherdált ország  
200.000
64.
  Jancsó Anna: Az ördög hegedűse  
200.000
76.
  Almási Tamás: Saskia Legénden  
300.000
88.
  Tálas Tünde: A siker peremén  
200.000
83.
  Wilt Pál: Nyomortól a gyilkosságig  
200.000
99.
  Nordin Eszter: Kizökkent az idő  
200.000
107.
  Tényi István: Hirtelen szívhalál  
200.000
111.
  Sipos András: Népbíróság és vérvád  
200.000
117.
  Rácz Erzsébet: Bal jobb, bal jobb  
200.000
121.
  Dubóczky Erzsébet: Institutio  
250.000
122.
  Dr. Novák Tamás: Utolsó tanú  
200.000
127.
  Maronics Annamária: 705  
300.000
128.
  Gulyás Gyula: Hallgatók  
200.000
136.
  Hajdú Eszter: Siess haza, vár a mama  
200.000
165.
  Tóth Klára: Titkok és hazugságok  
200.000
193.
  Bódis Kriszta: Ki törleszti Isten adósságát  
200.000
201.
  Nagy Kata: Szabadkőművesek  
200.000

 

IV. Animációs filmek
14.
  Nagy Lajos: Selyemrét  
200.000
15.
  Ulrich Gábor: A hentes zsebrádiója  
200.000
77.
  Varsányi Ferenc: Sárkányföld titka  
250.000
130.
  May Szilvia: Imbusz mester autót épít  
200.000
137.
  Tóth Roland: Bela  
200.000
149.
  Szilágyi Varga Zoltán: Száguldás az éjszakában  
200.000

 

V. Ismeretterjesztő filmek
10.
  Tóth-Szöllős András: Időmikroszkóp  
200.000
13.
  Rák József: A szén nanocső  
200.000
144.
  Mosonyi Szabolcs: Csendes gyarmatosítók  
200.000
154.
  Hollós László: Szerelmes földrajz  
250.000
159.
  Székely Orsolya: Indulj el egy úton!  
250.000

 

Budapest, 2009. június 30.

A díjnyerteseknek gratulál a Kuratórium nevében:

Bánki Iván
sk.
a kuratórium elnöke